Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä!

Unelmoitko tai suunnitteletko taloa, mökkiä tai muuta hirsirakennusta?

Tehdään yhdessä haaveistanne totta. Jättämällä tietosi olemme sinuun pian yhteydessä, laadukkaimman hirsiunelman toteutus alkaa tästä!

Lähimmän Rantasalmi- edustajan löydät täältä:

Myyntiedustaja, Helsinki

Sami Härmä

0400 455258

Myyntiedustaja, Järvenpää

Pekka Kärkkäinen

0400 888 775

pekka.karkkainen@rantasalmi.com

Minkkikatu 18, 04430 Järvenpää

Soita ja varaa aika suunnitteluun!

Kysy myös urakointia!

 

 

Myyntiedustaja, Jyväskylä

Jyrki Turunen

Myyntiedustaja

044 2309497
jyrki.turunen@rantasalmi.com

Soita ja varaa tapaamisaika!

Tontti- ja kotikäynnit myös viikonloppuisin.

Myyntiedustaja, Kuopio

Jorma Tiilikainen

0500 176 576

jorma.tiilikainen@rantasalmi.com

Kuopion Stark

Soita ja varaa aika suunnitteluun!

Myös rakennuspalvelut.

Myyntiedustaja, Oulu

Mika Siklander

0400 939 565

mika@hirsirakennus.fi

Soita ja varaa suunnitteluaika!

Myös rakennusten urakointi

Myyntiedustaja, Joensuu

Heikki Eronen

045 2730810

heikki.eronen@rantasalmi.com

Myynti ja suunnittelupalvelut.

Soita ja varaa tapaamisaika!

Myös koti- ja tonttikäynnit!

Försäljare, Åland

Jan Bergendahl

018 14554

info@hfc.ax

Hus & Fritidscenter
Uppgårdsvägen 3, 22100 Mariehamn

Myyntiedustaja, Vaasa

Thomas Örn

050 5663775

thomas.orn@rantasalmi.com

Bölevägen 1

65610 Korsholm

Myyntiedustaja, Pohjois-Suomi, Lappi ja Pohjois-Kalotti

Jukka Kuisma

044 984 9630

jukka.kuisma@rantasalmi.com

Soita ja varaa suunnitteluaika!

Myynti tehdas, vientimyynti saksankieliset alueet

Mervi Tiainen

015 7300 254

mervi.tiainen@rantasalmi.com

Myynti tehdas ja vientimyynti saksankieliset alueet

Myynti, ulkomaat

Ismo Rautiainen

ismo.rautiainen@rantasalmi.com

0400579376

Vientimyynti, Venäjä

Sergei Noskov

sergei.noskov@rantasalmi.com

045 878 4533

Asiakas- ja tuotantoassistentti

Mervi Tiainen

Markkinointi ja projektit kotimaa, myyntisihteeri

015 7300254

 

Rakennussuunnittelu / vientimyynti

Sergei Noskov

sergei.noskov@rantasalmi.com

045 878 4533

 

 

Rakennussuunnittelu

Aki Vainio-Puhju

045 142 9925

aki.vainoi-puhju@rantasalmi.com

Tuotannon työpäällikkö

Tomi Partinen
logistiikka@rantasalmi.com

Rakennussuunnittelu

Pekka Happonen

pekka.happonen@rantasalmi.com

Toimitusjohtaja

Ismo Rautiainen

0400579376

ismo.rautiainen@rantasalmi.com

Info

Rantasalmi Log Homes -tehdas
Sahatie 1
58910 Rantasalmi as.

(015) 730 020

rantasalmi@rantasalmi.com

LASKUTUSTIEDOT

Arvoisa yhteistyökumppanimme,

Olemme ottaneet käyttöön Procountor-ohjelmiston, ja meillä on nyt mahdollisuus vastaanottaa verkkolaskuja. Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin  paperilaskujen käsittely.

Verkkolaskuosoitteemme ovat:

Operaattori Verkkolaskuosoite OVT-tunnus

OpusCapita Solutions Oy

(E204503)

003716245045 003716245045

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Lameco LHT Oy (OpusCapita skannauspalvelu)

PL 12188

00062 LASKUTUS

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Lameco LHT Oy:n sähköpostiskannauksen osoite:

LamecoLHTOy.FI.P.126948-9@docinbound.com

Ystävällisin terveisin

Lameco LHT Oy